Vánoční akademie

V úterý 19. 12. se konala naše každoroční školní akademie. Na ranní generální zkoušku navázalo od 16:00 hod finální vystoupení. Žáci školy si pod vedením svých třídních učitelů společně s pěveckým sborem a dramatickým kroužkem pro všechny rodiče, prarodiče a přátele školy připravili několik čísel nejen s vánoční tématikou. K vidění a slyšení tak byla recitace, zpěv, ale i akční taneční kreace J.Všichni účinkující brali své role velmi vážně, včetně žáků deváté třídy, kteří se zhostili rolí uvaděčů, konferenciérů a pořadatelů.

Celou akademii i s rozlučkovým videem našich deváťáků si můžete díky panu Fazekasovi prohlédnout na youtube videoarchivu obce Loučovice - https://www.youtube.com/watch?v=RCnBu3vKfKc. Tímto mu velmi děkujeme za profesionální pořízení a zpracování záznamu!

Z celé akce + i z ranního nácviku vzniklo též mnoho fotografií, které si můžete prohlédnout na tomto odkazu: google disk.

Všem zúčastněným velmi děkujeme za jejich příspěvek k celkovému úspěchu a všem divákům za to, že nás přišli podpořit. Přejeme všem krásné a pohodové prožití vánočních svátků a doufáme, že naše vystoupení trochu pomohlo navodit tu správnou atmosféru.

Datum vložení: 20. 12. 2023 0:00