Zápis dětí do MŠ pro školní rok 2021/2022

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022. Zápisy budou probíhat v květnu, a to bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců.

Zápisy k předškolnímu vzdělávání proběhnou v souladu s právními předpisy. Mají se uskutečnit v termínu dle školského zákona, tedy v období od 2. května 2021 do 16. května 2021.

 Termín zápisu k předškolnímu vzdělávání stanovil ředitel naší školy na čtvrtek 6. května 2021.

Vzhledem k výše uvedeným mimořádným opatřením situace vyžaduje:

1. organizovat zápisy bez osobní přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve škole. Upřednostnit, pokud je to možné, podání přihlášky datovou schránkou, emailem s elektronickým podpisem. Pokud nemáte datovou schránku či elektronický podpis, zašlete přihlášku poštou, v krajním případě dle konkrétní situace osobním podáním ve škole.

2. pro příjem žádostí o přijetí k předškolnímu vzdělávání stanovujeme dostatečně dlouhé období v rozmezí stanoveném školským zákonem od 22. 4. 2021 do 3. 5. 2021.

 

Tiskopis přihlášky do MŠ Loučovice ke stažení pro elektronické vyplnění, popřípadě vytištění a vypsání údajů rukou je připraven ke stažení zde: http://www.zsloucovice.cz/index.php/materska-skola/zadost-o-prijeti-ditete-do-ms

 

Ke stažení