Den zimních sportů na Lipně

DZSNL

Jako součást olympijského projektu se ve spolupráci se Skiareálem Lipno ve dnech 5. 3. až 8. 3. uskutečnila akce Den zimních sportů na Lipně. Každý den se jedna nebo dvě třídy vypravila do lyžařského areálu, kde si mohla za dohledu instruktorů vyzkoušet či potrénovat své lyžařské nebo snowboarďácké umění. Zároveň se samozřejmě skýtala i možnost užít si na závěr zimy i ,,obyčejnějších" zimních radovánek jako např. bobování. Celý tento týden navíc trávili na svahu i žáci 7. a 8. třídy, kteří absolvovali lyžařský výcvik.

Celou akci umožnilo především vybavení, které jsme dostali zdarma zapůjčeno od Skiareálu Lipno, kterému tímto moc děkujeme. A velký dík patří také všem instruktorům, kteří se nám po celou dobu ochotně a trpělivě věnovali. Pro všechny to byl jistě skvělý sportovní zážitek a pevně věříme, že toto nebyla poslední příležitost pro vzájemnou spolupráci...

Úspěchy i trampoty našich zimních sportovců si můžete prohlédnout ve fotogalerii pod článkem nebo (v rozšířenější verzi) zde: http://zsloucovice.cz/zakladni-skola/den-zimnich-sportu-na-lipne