Frymburská stopa 2019

fs

V pátek 15. 2. za nádherného počasí se výběr 27 reprezentantů naší školy zúčastnil běžkařských závodů Frymburská stopa. Na soutěžící čekaly perfektně připravené okruhy různé délky na (nebo okolo) frymburského stadionu. Konkurence byla letos zase silná – kromě domácích se závodů zúčastnila například i velká výprava z Vyššího Brodu či Lipna, přesto naši žáci znovu uspěli a dokázali tak obhájit cenné kovy z minulých ročníků. Celkem vybojovali jednu zlatou, čtyři stříbrné a pět bronzových medailí, k nimž dostali též zajímavé věcné ceny. Nejsilnější část naší výpravy se skládala z žáků prvního stupně, přičemž někteří stáli na běžkách vůbec poprvé a přesto měli odvahu jít si závod vyzkoušet a poměřit síly. Všem reprezentantům tímto patří velký dík!