Den Dětí na Olšině

bbb

Letos se naše škola rozhodla program Dětského dne po letech inovovat. Využili jsme proto nabídku VLS ČR, které už tradičně pořádají Den Dětí na Olšině. Zde bylo připraveno 30 velmi různorodých stanovišť, kde se žáci mohli seznámit s prací záchranné služby, hasičů, policie či si prohlédnout vojenskou techniku. Na své si zde ale přišli i rybáři a obdivovatelé zemědělských strojů, pro milovníky zvířat si zde svůj program připravili psovodi a sokolníci. To vše doplněné zábavnými úkoly a akčními činnostmi - od skákacích hradů, přes zdolávání lanové dráhy, diskotéku, až po jízdu na raftu - takže si opravdu každý mohl něco vybrat a užít.. Přes obrovskou účast dětí z celého okresu zde bylo vše perfektně zorganizované a zajištěné a všichni žáci si tak určitě odnesli jen samé pozitivní zážitky. Všem organizátorům za toto patří velký dík!